Брокер RoboMarkets став спонсором волейбольної команди

Компанія RoboMarkets, що входить до складу RFG Holding і має регуляцію Кіпрської комісії з цінних паперів і бірж оголосила про своє рішення підтримати волейбольну команду клубу AEL, що базується в Лімассолі.

Волейбольна команда TRB-Danoi ΑΕΛ (AEL Limassol) є рекордсменом за кількістю перемог серед команд, до складу яких входять жінки. За словами директора з розвитку RoboMarkets, для компанії це честь бути спонсором цієї команди, тому що її учасниці так само прагнуть до успіху і перемог, як і широко відомий брокер.

Завдяки спонсорству з брокером, волейбольна команда Кіпру буде представляти свої інтереси у Вищій лізі під брендом RoboMarkets AEL.


Amarkets запускає програму «Кешбек»

Форекс брокер AMarkets оголошує про запуск програми, участь в якій дозволяє активним трейдерам повернути частину спреда. Таким чином, чим більше спекулянт робить угод, тим більше повертає коштів назад на свій рахунок.

Програма «Кешбек від AMarkets» передбачає п'ять рівнів, досягнення кожного з яких збільшує суму коштів, що повертають на рахунок трейдера. Перехід на наступний рівень програми займає 30 днів і вимагає від трейдера активної торгівлі, в результаті якої буде здійснено як мінімум 5 повних лотів. Таким чином, трейдер може отримати від 5 $ до 14 $ в місяць за відпрацьовані 5 лотів. Більше лотів - більше і сума винагороди.

Програма поширюється на торгівельні рахунки Standard і Fix платформи МТ4 за умови що трейдер торгує металами і валютними парами. При цьому зараховуються угоди, тривалість яких становить не менше 3 хвилин.

Варто звернути увагу на те, що кешбек нараховується на рахунки клієнтів у вигляді бонусів і вимагає подальшого відпрацювання для безперешкодного зняття з рахунку.


Alpari запускає живий чат з клієнтами в мобільних додатках

Компанія Alpari, що здійснює діяльність в області онлайнтрейдингу і інвестування на ринку Росії і за кордоном держави, оголошує про поліпшення умов співпраці з клієнтами, які працюють через мобільні додатки.

Відтепер користувачі мобільних додатків Alpari Invest і Alpari Mobile зможуть отримати консультацію фахівців з будь-яким потрібних питань в режимі 24/5. Можливим це стало завдяки запуску в даних додатках онлайн чату, що дозволяє в найкоротші терміни зв'язатися з експертами брокера.

Нагадаємо, що крім онлайн чату зв'язатися з фахівцями компанії Alpari трейдери можуть через такі популярні месенджери як Viber, Telegram, соціальні мережі Facebook і VKontakte.


Повна заборона на бінарні опціони в Чехії, Словаччині та Естонії

Директива ESMA, що стосується заборони на послуги онлайнтрейдингу бінарними опціонами розширила сферу свого впливу і була прийнята низкою держав, які поділяють думку Євросоюзу щодо ризикованих фінансових продуктів.До держав, які вже деякий час назад віддали перевагу «увічнити» заборона на торгівлю бінарними опціонами, приєдналося ще три країни, а саме: Словаччина, Чехія та Естонія. Повна заборона на роботу роздрібних трейдерів з даними активами був введений наступними регуляторами:• Народним Банком Словаччини і нові правила вступають в силу 1 липня поточного року;• Фінансовим регулятором Естонії «Finantsinspektsioon of Estonia» і дотримуватися його положень щодо заборони на бінарні опціони слід від 2 липня 2019 роки;• Національним Банком Чехії нові правила теж вступлять в силу с 2 липня поточного року.Відзначимо так само, що і Ірландія виступила за те, щоб на постійній основі заборонити торгівлю бінарними опціонами і CFD, але про терміни вступу в силу цього закону поки невідомо.


Альпарі покращує умови партнерської програми

Компанія Альпарі оголошує про старт оновленої партнерської програми, умови роботи по якій стали для її учасників ще більше привабливими і прибутковими.З червня 2019 року в силу вступили оновлені умови партнерської програми IB від форекс брокера Альпарі, які торкнулися розміру винагороди за залучення нових клієнтів. Зокрема відбулися наступні зміни:• збільшений відсоток винагороди за схемою RevShare партнерської програми - до 60% від спреду (комісії) кожної укладання угоди залученого клієнта;• партнер, який є по «сумісництвом» також керуючим трейдером в ПАММ проект відтепер зможе отримувати винагороду за торгові результати інвесторів, які стали залученими клієнтами;• винагорода буде нараховуватися партнерам незалежно від того, чи перевищив торговий результат залученого клієнта розмір спреду чи ні.Крім цього були змінені умови «Програми лояльності» від компанії Альпарі, що дозволяє отримати додатковий відсоток до суми партнерського винагороди. Відтепер чим більшою буде сума винагороди за звітний період, тим більшими будуть додаткові нарахування партнера.З усіма змінами щодо партнерської програми від Альпарі можна ознайомитися на сайті брокера.

close
uCoz